Webgec Servisleri

webgec web servis hizmetleri

Senaryo yazarı değiliz, biz üreticileriz.
Dijital ortalamayı alan çözüm üreten ajansız. Müşterilerimizin başka bir boyuta sevdiği ve beğendikleri, birbirleriyle konuştukları ve paylaştıkları reklam ürünleri oluşturdukları geleneksel reklamları taşıyoruz.

WEB TASARIMI & GELİŞİM

Web Tasarım ve Geliştirme: Ana mesleğimiz web tasarım ve yazılımdır. Müşterilerimize özel olarak oluşturduğumuz ilk günden itibaren CMS (İçerik Yönetim Sistemi) sağlarız ve bu esneklikle projede gelişmeler ve güncellemeler yapabiliriz. Tasarım konusunda iddialıyız, asgari revizyonlarla harika işler yapıyoruz. En iyi brifingi elde etmek için müşterilerimizi dikkatli bir şekilde dinler, hedeflerini anlar, rakiplerini izler, etrafa bakar ve hedef kitle ve marka verimliliği için kolayca kullanılan web siteleri oluştururuz.

İNTERNET ÜZERİNDEN PAZARLAMA STRATEJİSİ

Çevrimiçi Pazarlama Stratejisi: Müşterilerimize uygun olarak planlama yapıyor, ruhlarımızı da içeriyor ve stratejimizi geliştiriyoruz. Çevrimiçi ve mobil dinamikleri değiştirmeyi optimize ediyoruz, eylemlerimizin her aşamasını değerlendiriyoruz ve başarılarımızı müşterilerimize olan katkımızla ölçüyoruz. “Bir amacı olmayan ruhlar kaybolacak; çünkü her yerde olmak aslında hiçbir yerde olmamak anlamına geliyor. ”Horatius

MARKA KİMLİK

Marka Kimliği: Yeni bir markaya kurumsal kimlik oluşturmak, en çok sevdiğimiz iştir, logo, renk ve hikayesi ile bir kurum kimliğini tasarlamanın, onların parçası haline geleceği yazı tipiyle tasarlanmasını memnuniyetle karşılıyoruz. Kurumların günümüzde değişimlerine izin vermeden değişiklik yapmalarına ve kurum kimliğinin kaybolmasına izin vermeden adapte olmayı tercih ediyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİM

Sosyal Medya Yönetimi: Sosyal medyada ekibimiz kurallarına uygun çalışmalar yürütmekte ve planlamadan önce hiç başlamamaktadır. Mevcut ve hedeflenen içeriği düzenler ve doğru iletişim kanallarından iletişim kurarlar. Dönüşümleri çok dikkatli takip ediyor, stratejilerini kendilerine göre şekillendiriyor, kamu yönetiminde müşteri ilişkileri olarak çalışıyor ve markaların çevrimdışı pazarlamasını raporlarıyla etkiliyorlar.

DİJİTAL ADS KAMPANYALAR

Dijital Reklam Kampanyaları: Reklam kampanyalarının düzenlenmesi için dijitalleşmenin en önemli aşaması planlamadır. Doğru planlama ve uygun zamanlama ile hedef pazara yapılan büyük duyurular olabilir. İşlerimizin viral bir değeri olması gerektiğine inanıyoruz çünkü reklamdaki en büyük rakibimiz womm! (Buzz Pazarlama)

SEO & ADWORDS DANIŞMANLIĞI

Seo ve Adwords Danışmanlığı: Sertifikalı uzmanlarımızla Google’ın SEO ve AdWords ortak ajansıyız. Web sitelerinde arama motoru algoritmaları için optimizasyon ve analiz sağlıyoruz ve müşterilerinizin sizi kolayca bulup kolayca dinlemelerini sağlamak için anahtar kelimeler, geri bağlantı ve kullanıcı kelime analizi gibi stratejiler sunuyoruz. Çok Kanallıları önemsiyoruz, hepimiz SEO'daki çevrimdışı işler, sosyal medya ve e-posta pazarlamasından gelen gücün avantajını elde ediyoruz. Özellikle e-ticaret web sitelerinde Adwords hakkında verimli bir şekilde çalışıyoruz ve rakiplerimizle ve sektör analizleriyle en az maliyetle çalışmayı, arama eğilimlerine takılmayı, ancak en verimli çalışma stratejisine ulaşmayı hedefliyoruz.

MOBİL UYGULAMA & GELİŞİM

Mobil Pazarlama ve Uygulama. gelişme: Mobil ekibimiz hem iOS hem de Android'de yazılım yazabilir ve her zaman güncellenir. Müşterilerimiz isteklerini dikkatlice dinler, diğer örneklerle karşılaştırır ve benzersiz tasarım, kullanıcı merkezli tasarım ve kullanım kolaylığı hakkında beyin fırtınası ile çok özgün çalışmalar yapar.

DİJİTAL PR

Dijital Pr: Değişen dünya geleneksel halkla ilişkiler, yerlerini dijital ortama bıraktı ve aynı zamanda dijital ajans olarak stratejik danışmanlık hizmetleri sunduğumuz markalarımızın çoğunun pr alanı konusunda da destek veriyoruz. Amacımız daha çok insana ulaşmaksa, bunun için çok yol var, değil mi?